נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך להוריד לחץ ממערכת היחסים שלכם?

איש לחוצה

סטרס אף פעם לא בא בטוב, בטח שלא בתוך חיי האהבה שלנו.

הרי זוגיות בדרך כלל מהווה לנו עוגן של יציבות ורוגע, אז למה להרוס אותה עם לחץ כזה או אחר? נכון, אין סיבה.

בדיוק בשביל זה מצאנו לכם כמה כלים שיעזרו לכם לשחרר לחץ בתחום הרומנטי ויחזירו אתכם אל חוף מבטחים. מוכנים?

 

קצת פרופורציות אנשים

אין ספק שיש רגעים שבא לכם לצעוק, לשבור, להיעלם לחודש מינימום או אפילו לעזוב, ואתם יודעים מה? אולי אפילו בצדק. אבל רגע, תעצרו. נכון שעכשיו אתם כועסים, מתוסכלים או בעלי כל רגש שלילי אחר, אך האם בעוד X זמן גם תרגישו כך? האם זה שווה את זה? ואולי לא קרה פה משהו גדול כל כך? אנחנו מאמינים שכל אחד צריך למצוא איזשהו עוגן לקבלת פרופורציות נכונות. תחשבו על הילדים שלכם, ההורים או אפילו על המוות, משהו שהכול יתגמד לעומתו.

 

תלמדו להרפות

כעס, טינה ולחץ יוצרים אצלכם לופ, רצף של מחשבות שליליות שאינו מרפה מהתודעה שלכם. ההמלצה שלנו – תלמדו לשחרר, לסלוח ולגלות חמלה, זה יאפשר לכם לפתוח את הלב ויקל עליכם משמעותית.

 

לדעת להתגמש

לעיתים אנחנו דבקים בעקרונות ובאמונות שלנו מבלי יכולת לזוז ימינה או שמאלה, שומרים עליהם בקנאות מתוך דפוסים אוטומטיים. מצד שני, כדאי שתדעו שמי שלא מתגמש ומאפשר זרימה בחייו יחווה סטרס ברמה גבוהה יותר ויהיה לו קשה להסתגל לשינויים. לכן, אנחנו מציעים לכם לשחרר מחייכם כל נקודת מבט של שחור או לבן כמו גם הגדרות של "חייבים" או "צריכים".

 

שחררו שליטה

שמעו קטע: לא על הכל אתם יכולים לשלוט. יש דברים שהם לא בשליטתכם. על מה כן יש לכם שליטה? על עצמכם בלבד, ואם לדייק את זה יותר – שליטה על המחשבות ועל הפרשנות שלכם לאירועים מסביב. זכרו: לאנשים שמאפשרים לעצמם לשחרר שליטה ולא לדעת הכל יש שלווה פנימית גדולה יותר וחיים מופחתי לחץ.

 

חוש הומור

ההומור נודע בסגולות הטובות שלו בכל היבטי החיים. תפסיקו לקחת הכל ברצינות, לימדו לצחוק על מצבים מורכבים והלחץ יתמעט בחייכם. בנוסף, לפי מחקרים, זוגות שמשלבים הומור גם בריבים שלהם מדווחים על חיי זוגיות ארוכים ומיטיבים יותר.

שתפו מה אתם מרגישים

אולי זה לא כל כך טבעי ובמיוחד לכם הגברים, אך שיתוף של רגשותיכם עם הצד השני יאפשר לכם לשבור את מעגל הסטרס ותחושת הבדידות. הבעת רגשות מאפשרת לגופכם בריאות ורוגע, ומי יודע? אולי אפילו תופתעו מכך לטובה.

 

לסיכום,

זוגיות היא עוגן שכדאי לשמור עליו נקי מלחצים ורגשות שליליים. לשם כך נמליץ לכם לשחרר שליטה, להתגמש ולהרפות, לשלב הומור ולקחת הכל בפרופורציות הנכונות. אם כל זה לא עזר אז להיכרויות סווינגרס יש בוודאות את הדרך לשחרר את הלחץ ממערכת היחסים שלכם!

 

לב

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
פודיאטריה
מה זה פודיאטריה?

כל אחד מהחלקים בגוף שלנו ממלא תפקיד משמעותי אחר, וכך גם כפות הרגליים שלנו. לכן מוקדש להן תחום רפואי