נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך להכיר את הבן אדם הנכון והבריא לך

זוג

שתיקה מביכה.

הרגע הזה שבו יש שקט מופתי, מביך.

שני הצדדים משתדלים שלא ליישר מבט אחד ורק מחכים לאזור אומץ ולבקש חשבון מבלי לפגוע בצד השני.

אתם בטוח מכירים את הרגע הזה.

שתיקה מביכה היא המאפיין העיקרי לדייט כושל, לחותמת הסופית שמאשרת שנמצא מולכם בן אדם שלא מתאים לכם בכלל ואתם רק מחכים שילך.

 

כדי שתוכלו לחסוך מעצמכם את הרגע הזה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם פוגשים את הבן אדם הנכון לכם ביותר, אתם צריכים להגיד לאמא שאתם לא מוכנים לפגוש את הבן של שפרה או

הבת של מאיר מהעבודה. אתם צריכים פשוט לקרוא את וליישם את המדריך שלנו למציאת הבן אדם הנכון והבריא לכם:

  1. תעזבו את האפליקציות

כרגע האפליקציות נראות לכם כמו הפתרון המתאים ביותר, אבל העניין הוא, שאתם לא שמים לב שהאפליקציות משאירות אתכם באותו מקום. בכל ערב אתם יוצאים לדייט ופוגשים בן אדם שדומה לאותו אחד שראיתם אתמול או לפני שבוע. הסיבה לכך היא שיש מכנה משותף לכל הגולשים באפליקציות. אנחנו מדברים כמובן על חוסר רצון להכיר מישהו רציני. זה הרי ידוע שאפליקציות הן מגנט לסטוצים בלבד. אם אתם רוצים להכיר את הבן אדם הנכון והבריא לכם, אתם צריכים למחוק את כל האפליקציות.

 

  1. תגלשו לאתרי הכרויות

באתרי הכרויות יש גברים ונשים שמעוניינים למצוא את החצי השני שלהם (ואם הם רוצים למצוא סטוץ, הם נכנסים לרגע לאפליקציה). אם אתם רוצים להכיר את הבן אדם הנכון והבריא לכם ביותר, אתם צריכים לפתוח פרופיל באתר הכרויות. למקרה שאתם לא מכירים אתר הכרויות מומלץ, תמיד אפשר לברר עם  חברים. בטוח יש לכם זוג בחבורה שהכיר דרך אתר הכרויות, אז פשוט תשאלו אותם.

 

  1. תזרמו עם זרים ברחוב

אתם מרגישים מובכים מלחשוב על להתחיל שיחה עם מישהו או מישהי בסופר, בפארק, בבר או בכל מקום אחר? אם מדובר במישהו שנראה לכם מתאים לכם בדיוק, כדאי שתדעו שהגיע הזמן לשים את המבוכה בצד, אתם יכולים לפספס את החצי השני שלכם!
כותבי המערכת שלנו שנמצאים בזוגיות ארוכת שנים מספרים שאת החצי השני שלהם הם הכירו פשוט כי פנו אליו באמצע הרחוב. האפשרות הזו עלולה להישמע קצת מוזרה מצד אחד, אבל מצד שני היא מעלה את הסיכויים שלכם להכיר את החצי השני שלכם שבאמת מתאים ובריא לכם.

 

  1. תציצו בפרופיל של חברים בפייסבוק

חברה טובה שלך פרסמה תמונה עם החבר'ה שלה בבר?
חבר טוב שלך פרסם תמונה שלו עם החבר'ה שלו בטיילת?
בקיצור, ראיתם מישהי או מישהו שמוצאים חן בעיניכם באחת התמונות? תכתבו לחבר\ה שאתם מעוניינים לשמוע פרטים על ההוא או ההיא שבתמונה. במקרה הכי גרוע, הוא או היא נמצאים בזוגיות, במקרה הכי טוב תרוויחו דייט טוב אחרי שהקשבתם לאינטואיציה שלכם.

 

מקלדת

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
פודיאטריה
מה זה פודיאטריה?

כל אחד מהחלקים בגוף שלנו ממלא תפקיד משמעותי אחר, וכך גם כפות הרגליים שלנו. לכן מוקדש להן תחום רפואי