נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

הגעתם לגיל השלישי? כך תשמרו על גופכם פעיל

הגעתם לגיל השלישי כך תשמרו על גופכם פעיל

שמירה על גוף פעיל סדירה תהפוך אתכם לבריאים, שמחים וצעירים למראה. אבל איך לעשות זאת בגיל השלישי, כאשר הכאבים, הטיפולים והעייפות ואם נגיד את האמת – הפנסיה – מכריעים אותנו, וגורמים לנו לרצות לנוח כל היום? קודם כל, אנחנו רוצים להדגיש כי מנוחה היא דבר חשוב. כל החיים עבדתם, דאגתם, ועכשיו הגוף שלכם מבקש ממכם להאט מעט ולאמץ הקשבה.

יחד עם זאת, זה גם חשוב מאוד לשמור על גוף פעיל בגיל השלישי בעיקר בגלל שספורט עוזר לשפר את נסיבות הסיבות שמנינו לעייפות (עייפות, כאבים וכו'). זה כמו מעגל קסמים: אתם הופכים לפעילים יותר, והפעילות עצמה גורמת לכם לרצות להיות פעילים יותר! אז איך לשמור על הגוף פעיל? קראו וגלו.

 

ללכת לעבר בריאות טובה יותר

הליכה היא פעילו גופנית מתונה, אשר יכולה לעזור לכם לשמור על גוף פעיל ובריא ובקלות יחסית. ללכת חמישה ימים בשבוע למשך שלושים דקות זו מטרה נהדרת, שתועיל לכם המון. תקבלו "נקודות בונוס" אם ההליכה מלווה בכלב (שכידוע משפר ומעלה את מצב הרוח והמוטיבציה), מוזיקה נעימה (אם מצב שיווי המשקל מאפשר זאת) ואת חיק הטבע.

ללכת לעבר בריאות טובה יותר

הגיהנום הוא הזולת? לא בשבילכם

מחקרים רבים מזהירים מפני מגפת הבדידות, אשר משפיעה לרעה על היכולת שלנו להישאר פעילים ובריאים. מחקר אחד, לדוגמא, השווה בין הנזק שגורמת הבדידות לעישון של עד 15 סיגריות ביום. מחקרים אחרים מראים כי קשרים חברתיים חזקים מפחיתים את הסיכון למוות בטרם עת.

אם כן, שמירה על לו"ז חברתי צפוף הוא המפתח לבריאות נפשית – אבל גם גופנית, כפי שהמחקרים הללו מראים. כשאתם בחברותא, אתם צוחקים, משתובבים והולכים ממקום למקום. הטיפ שלנו: התנדבו עבור מטרה שחשובה לכם. כך תוכלו לשמור על חיים חברתיים פעילים, על גוף פעיל ועל לב רחב.

 

אימוני כוח

אף אחד לא מצפה ממך להפוך לאיש הברזל – אבל אימוני כוח יכולים להילחם באובדן שרירים הקשור להזדקנות – ובכך יובילו לתוחלת חיים ארוכה יותר. בנוסף, תרגילי שיווי משקל יכולים לסייע במניעת החלקות ונפילות – הגורם המוביל לפציעות במבוגרים בני 65 ומעלה. עדיין מבולבלים, ולא יודעים כיצד להתחיל? אין בעיה. שיפור המצב הפיזי עם המרכז לשיפור התפקוד יכול לעזור לכם.

המרכז, המתמחה בשיפור המצב הפיזי והמנטלי של בני הגיל השלישי, מגיעים אליכם עד הבית ומתאימים לכם תוכנית אימונים מקיפה ומותאמת אישית בעזרת מבחני מאמץ שתפקידם לבדוק את מצבכם. כמו כן, יצמידו לך סוללת מומחים שתעזור לך לשמור על הגוף פעיל: מאמנים, פיזיותרפיסטים, רופאים ועוד… אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים באתר שלהם עוד היום, או התקשרו למספר הטלפון 0777298411.

אימוני כוח 

בשורה התחתונה…

פעילות גופנית מונעת פציעות, עוזרת לגוף להחלים מהם מבעיות שונות ומשפרת את הבריאות הנפשית ואת תפקודי המוח. אתם יכולים לצאת להליכות, להתחיל באימוני כוח קלילים – או לפנות למומחה כושר לגיל השלישי שיעזרו לכם בכתיבת תוכנית אימונים. מה שמשנה הוא שתישארו פעילים וחברתיים, כי גם לחברה יש השפעות ענק על הבריאות הכללית.

הגעתם לגיל השלישי כך תשמרו על גופכם פעיל

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
פודיאטריה
מה זה פודיאטריה?

כל אחד מהחלקים בגוף שלנו ממלא תפקיד משמעותי אחר, וכך גם כפות הרגליים שלנו. לכן מוקדש להן תחום רפואי

רפואה אסתטית
12 פעולות של רפואה אסתטית

ברוכים הבאים לעולם המרתק של הרפואה האסתטית, שבו מדע ואמנות משתלבים זה בזה כדי לעזור לאנשים לשפר את המראה