אם גם אתם מרגישים עומדים במקום: גמילה מסמים קלים

סמים קלים אמנם מוגדרים "קלים" על פי החוק, אבל חשוב לדעת שהם עשויים לעכב אנשים, לפעמים אפילו ממש לגרום למצב היתקעות אובייקטיבי.

ואנחנו מתכוונים לאובייקטיבי, זה לא שהבנאדם מרגיש שחייו תקועים, אבל בפועל הוא עורך דין מצליח בבתי משפט.

בואו נדבר על זה.

במקרים מסוימים, אנשים מקדישים את רוב חייהם לעישונים של סמים קלים ולשימוש בהם, מה שמוביל אותם אפילו לעבוד בעבודות אשר מאפשרות להם את פעולת העישון. למשל, עבודות לילה ללא פיקוח ובקרה של בוס צמוד. במקרים אלו, אנשים יישארו מועסקים באותה עבודה שגורמת להם להיות אומללים במשך שנים רבות. ממש ככה. האם גם אתם שוקלים להירשם אל מרכז גמילה מסמים קלים? הנה מידע מעניין:

 

האם בכלל צריך להיגמל מסמים קלים? הרי הם קלים!

בואו נגיד ככה, גמילה מסמים קלים היא לא הדבר הראשון שקופץ לאנשים בראש כשהם מדליקים להם את הג'וינט שלהם. אבל במקרים רבים, אנשים שמעשנים במשך כל היום (מהבוקר עד הלילה), מוצאים עצמם מרגישים תקועים עם חייהם.

והאמת שזה עשוי להיות נתון אובייקטיבי לכל דבר. בסופו של דבר, אם אתם נמנעים מלהחליף את מקום עבודתכם רק בגלל שיש לכם אפשרות לעשן במהלך משמרת, ייתכן שאתם מכורים לסמים קלים. שמעו לנו, בתור אנשים שעברו את השלבים האלו בחייהם גם הם, אנחנו אומרים לכם שאתם לא תבינו את רמת התקיעות שלכם עד שתפסיקו לעשן סמים קלים.

 

כל מה שרצית לדעת על גמילה מסמים קלים

ברגע שהערפל יתפוגג מעליכם (תרתי משמע), אתם תבינו עד כמה חייכם היו מוקדשים בשנים האחרונות להשגת הסם, לעישונו וכדומה. תעשו לרגע חושבים עם עצמכם ותשאלו את עצמכם – האם אתם מרוצים מהמקום שבו אתם נמצאים כיום? האם אתם מרגישים שישנו מקום לשיפור בהתנהלות הכללית שלכם?

כדאי לדעת, שימוש בסמים קלים יכול להוביל אתכם לתחושה של בועה. במילים אחרות, כל עוד הגראס נמצא בהישג ידכם, סביר להניח שאתם תרגישו יותר בנוח. ועוד משהו שחשוב לזכור – אנשים לומדים הכי הרבה דווקא במקומות שהכי פחות נוחים להם.

 

מסע ההיכרות שלכם עם עצמכם רק התחיל: גמילה מעישונים וסמים

אם אתם מרגישים שאתם מעשנים סמים קלים בכדי להתכנס בתוך עצמכם ולערוך מסעות פנימיים, אז יש לנו חדשות בשבילכם. החדשות הן אלו – המסע שלכם יהיה הרבה יותר עוצמתי אם תחליטו להיגמל מסמים קלים.

אתם תהיו עירניים יותר, חדים, שנונים, תגובתיים וכו'. ואין ספק, התהליך הזה של גמילה מסמים קלים עשוי להיות חתיכת תהליך. גם אם הסמים האלו מוגדרים בתור קלים לפי החוק, הם עדיין ממכרים את האנשים המשתמשים בהם.

 

קחו בחשבון גמילה גם מהתנהגויות ודפוסי חיים של שנים

אנשים מתרגלים לעשן סמים קלים מיד על הבוקר, אולי בעקבות הגדרתם כקלים. מאחר שהסמים הקלים הופכים להיות חלק בלתי נפרד משגרתם של אנשים, התהליך של הגמילה עשוי להיות לא פשוט. אנשים ימצאו עצמם נגמלים מדפוסי חיים והתנהגויות, לא רק מהסם עצמו. בסופו של דבר, גם אתם יכולים להיגמל מסמים קלים. בהצלחה!

 

פרח

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רופא שיניים – אילו טיפולים חשוב לעשות באופן קבוע

  ישנם לא מעט אנשים שנמנעים מהגעה אל רופא השיניים מסיבות שונות (חשש מכאב, פחד מהוצאה לא צפויה ועוד). אם אתם נמנים בין אנשים אלו, כדאי שתדעו שיש כמה טיפולי שיניים שאתם חייבים לעשות באופן קבוע ודחייה או ביטול של טיפולים אלו עשויה להחמיר את המצב הקיים. לכן, כדאי שתקראו את השורות הבאות, תגלו את טיפולי השיניים החשובים ותקבעו תור

קרא עוד »
רופא שיניים – אילו טיפולים חשוב לעשות באופן קבוע

ישנם לא מעט אנשים שנמנעים מהגעה אל רופא השיניים מסיבות שונות (חשש מכאב, פחד מהוצאה לא צפויה ועוד). אם אתם נמנים בין אנשים אלו, כדאי שתדעו שיש כמה טיפולי שיניים שאתם חייבים לעשות באופן קבוע ודחייה או ביטול של טיפולים אלו עשויה להחמיר את המצב הקיים. לכן, כדאי שתקראו את השורות הבאות, תגלו את טיפולי השיניים החשובים ותקבעו תור לרופא

קרא עוד »
מה הקשר בין בעיות בשיניים להשמנת יתר

עם התפתחותו של השוק החופשי, וחוסר הגבלה בצריכת המזון ובאיכותו במדינה, החלו להתפתח בעיות השמנה רבות בקרב האוכלוסיה, ובהכרח גם בעיות שיניים גדולות. השיניים הן המסננת שבין המזון לקיבתנו. כשאנו לועסים את המזון שאנו צורכים, השיניים עובדות קשה ואיתן גם הלסת שלנו. ככל שנזיק לשיניים עם מזונות מסוכרים ומתועשים, כך בעיות השיניים תגדלנה יותר, ובהתאם לזאת גם ההשמנה שכולנו מפחדים

קרא עוד »
מהם הקריטריונים של הוועדה הרפואית לקבלת פטור ממס הכנסה

במקרה שבו אדם סובל מנכות רפואית בדרגה מסוימת, מאפשר לו החוק ליהנות מפטור מתשלום מס על הכנסה עד לגובה מסוים. על מנת לעמוד בתנאי הזכאות, עליו להתייצב בפני וועדה רפואית לקבלת פטור ממס הכנסה, שבה ייקבע האם הוא עומד בקריטריונים אשר מזכים בפטור.   חבות במס ואפשרות לקבלת פטור חוקי המס במדינת ישראל מחייבים כל אדם בתשלום מס הכנסה, המהווה

קרא עוד »
לחץ בזוגיות – האם זה משפיע על הבריאות ואיך ניתן למדוד את זה

מערכות זוגיות יכולות להיות מלוות בקשיים שונים, שלעיתים עלולים להוות גורם מפריע במיוחד למערכת הזוגית. אחת התחושות הנפוצות ביותר במערכות זוגיות היא תחושה הלחץ. הלחץ יכול לא רק להפריע למערכת הזוגית אלא גם להשפיע על הבריאות שלנו בצורה לא טובה. אז אם אתם בליבה של מערכת יחסים או מתלבטים האם להיכנס לתוכה, המאמר הזה בשבילכם.   לחץ ובריאות לחץ היא

קרא עוד »