נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

3 דרכים לשדרג את הקליניקה שלך

ציוד קוסמטי

בתקופה האחרונה אנו מוצאות את עצמנו עוברות מקוסמטיקאית אחת לאחרת. שכן, אנו לא מוצאים את הקוסמטיקאית שמחזיקה בקליניקה משודרגת במיוחד. כזו שתופסת לנו את העין וגורמת לנו לרצות להישאר בה לטיפול ממושך ומפנק. כדי להביא לשינוי בתחום, החלטנו לכתוב מדריך מעמיק שיציג בפניכן, קוסמטיקאיות יקרות, את 3 הדרכים שיאפשרו לכן לשדרג את הקליניקה ולשמר לקוחות. הישארו אתנו ותקבלו את כל הפרטים בנושא.

 

הרקע לכתיבת המדריך

ידוע לכן כי כתבנו את המדריך בעקבות עניין שהפריע לנו באופן אישי. אך רגע לפני שנעמיק בנושא, ראוי שנציין בפניכן שאת המדריך הזה לא כתבנו באופן עצמאי. שכן, אין לנו ידע מקצועי ואיננו יודעות מה את צריכות בדיוק כדי לשדרג את הקליניקה. כדי שנוכל להציג בפניכן את המידע האמין ביותר, פנינו אל קוסמטיקאיות מוכרות ומומלצות ושאלנו אותן את הדרכים הטובות ביותר לשדרוג הקליניקה. הן סייעו לנו לקבל כמה דרכים שונות ואנחנו בחרנו בסופו של דבר את 3 הדרכים שנראו לנו המתאימות ביותר. זו ההזדמנות להודות לכל אלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך. שכן, בזכותן כנראה יחול שינוי בתחום.

 

איך לשדרג את הקליניקה שלך? דרך מספר 1

הדבר הראשון שנאמר לנו מצד הקוסמטיקאיות המומחות שסייעו לנו בכתיבת המדריך זו העובדה שכל קוסמטיקאית צריכה שיהיה לה את הציוד במקיף ביותר. ציוד שיאפשר לה להתנהל במהלך העבודה אל מול הנשים על הצד הטוב ביותר. אחת מהן ציינה כי יש לא מעט אפשרויות לרכישה של ציוד לקוסמטיקאית ברחבי הרשת ושהיא בעצמה קונה למשל מכשור סטריליזציה שמאפשר לה לחטא היטב את המכשירים לפני שמגיעה לקוחה נוספת.

 

איך לשדרג את הקליניקה שלך? דרך מספר 2

הדרך השנייה לשדרג את הקליניקה היא להכניס טלוויזיה או מסך כלשהו שיאפשר לנשים שמגיעות אלייך לצפות במשהו מעניין תוך כדי הטיפול. שכן, יש לא מעט נשים שמעדיפות להימנע משיח ורק מחפשות משהו להסתכל בו ולהניח עליו את העיניים. אז את יכולה לדאוג למסך קטן שיאפשר לנשים להניח את הידיים והרגליים בעדינות במקום המתאים בזמן שהן מעבירות את הזמן אל מול המסך.

 

איך לשדרג את הקליניקה שלך? דרך מספר 3

ההמלצה החמה ביותר שנמסרה לנו לא רק על ידי קוסמטיקאיות מוסמכות, אלא גם על ידי חברות שמגיעות באופן קבוע לטיפול קוסמטיקה נוגעת לריח. אם את רוצה לשדרג את הקליניקה את צריכה לדאוג שתמיד יהיה בה ריח עדין ונעים שיגרום לכל לקוחה לתחושת נינוחות ורוגע. שכן, לשם זה היא מגיעה (בין היתר).

 

כמה מילים לסיום המדריך

עד כאן המדריך שהציג בפניכן את 3 הדרכים שישדרגו לכן את הקליניקה. כעת, כשיש בידיכן את המידע המקיף בנושא, נותר לכן רק ליישם את הדרכים הללו ולראות איך הלקוחות הקודמות שנעלמו יחזרו תוך כמה ימים בודדים. בהצלחה!

מיטת טיפולים

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות