ההשלכות הבריאותיות של חיי מין מגוונים

שמדברים על חיי מין מגוונים, יש כאלו שמעט ילחצו מהנושא, הכוונה בחיי מין מגוונים הוא לא רק ליחסי מין חד מיניים, למרות שאנחנו לא שופטים, כל אחד יכול לעשות מה שמספק אותו ועושה לו טוב.

אלא בחיי מין מגוונים אנו גם לא מדברים על מגוון גדול מאוד של בני זוג שמחליפים, אלא מדובר על הוספת כמה דברים קצת יותר מענייניים ומגוונים לאקטים המיניים.

אבל האם יש השכלות בריאותיות על גיוון בחיי המין, ואם כן עד כמה זה באמת ישפיע לטובה או לרעה על המצב הבריאותי שלכם.

זוג

 

חיי מין מגוונים – כי מיניות זה חלק בלתי נפרד מהחיים

המיניות שלנו, היא יצר שהוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, אנו כבני אדם עוד משחר ההיסטוריה יצורים מיניים, לכן קיום יחסי מין הוא חלק בלתי נפרד מאיתנו עד כדי כך שמדובר גם על צורך קיומי והמשך קיומו של המין האנושי.

אבל ביחד עם חיי מין מגוונים, מגיעים עוד לא מעט יתרונות בריאותיים, אמנם בכל המחקרים שבוצעו בנושא הבריאות והמין לא נמצא קשר הדבוק ומובהק שקובע שקיום יחסי מין מונע מחלות קשות, אבל בהחלט יש ממצאים ממש מיוחדים שכדאי שתכירו.

 

המקיימים חיים יותר

במחקר שנעשה באוניברסיטת קווינס נמצא כי אנשים מבוגרים בגיל העמידה אשר חווים אורגזמה יותר מפעמיים בשבוע, שיעור התמותה נמוך יותר, ביחס לכאלו שמקיימים יחסי מין בתדירות יותר נמוכה.

 

לב אמיץ

למרות הנטייה לחשוב כי אלו שמקיימים יחסי מין בגיל מבוגר עלולים להגיע למצב של שבץ או התקף לב, יש משהו שדווקא עובד אחרת, קיום יחסי מין מועיל למשאבת הדם (שהיא הלב) והיא המשאבה המרכזית, והנה עוד מיתוס שמתנפץ לכם עכשיו.

אז נכון, יש לא מעט יתרונות בקיום יחסי מין, וכל עוד המוח ואיבר המין מתפקד (כלומר אנחנו חיים) אנחנו נהיה יצורים מיניים, אבל ביחד עם כל זה גם עולה עוד סוגייה, מתי קיום יחסי מין בתדירות גבוה הופך להיות סטייה, מתי אנחנו בגדר הנורמל ועד כמה הגיוון יכול להועיל או להזיק.

 

מה נחשב לסטייה מינית

אחד הדברים הנחשבים לסטייה מינית הוא קיום יחסי מין סאדו מזוכיסטיים אשר באמצעות גרימת כאב גורמת להנאה מינית, היום יש לא מעט כאלו אשר מנסים לגוון את חיי המין שלהם באמצעות כל מיני כלים כאלו המשמים בעיקר לפעולות סדיסטיות, אבל אפשר לנסות לגוון עם ציוד נכון ועם הכוונה שלא תביא אתכם למקום של סטייה שרק תגרום נזק לחיי המין שלכם, אז לפני שאתם רוכשים ציוד כזה, כדאי מאוד לעשות את זה ולרכוש אך ורק דרך חנות סקס מומלצת שתדע להתאים לכם את מה שאתם צריכים במידה שתתאים לגיוון אבל מצד שני לא תגרום נזק.

ישנם כלים לשימוש סדיסטי שנועדו לגיוון מעט של חיי המין ולגרימת ריגושים, אבל אם לא תעשו בזה שימוש נכון יכול להיגרם נזק ואפילו כאבים, לכן חשוב לקבל הדרכה מלאה לשימוש נכון ללא גרימת נזק וכאבים.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
טיפול זוגי – תוך כמה פגישות חל שיפור?

טיפול זוגי בדרך כלל מגיע בשלבים בהם בני זוג נשואים מאוד אוהבים ורוצים לגרום לקשר להצליח אבל בשביל להחזיר את האמון אחד בשנייה צריך התערבות של גורם מקצועי. טיפול זוגי הוא אחד הטיפולים השכיחים ונפוצים יותר בישראל ובעולם ובמאמר הזה נדבר על עליו. מתי צריך טיפול זוגי? מה קורה במהלך טיפול זוגי ומתי ניתן לראות שיפור משמעותי? על כל השאלות

קרא עוד »
התפתחות אישית בעזרת NLP

מיצוי הפוטנציאל האמיתי של אדם הוא כמו למצוא אוצר נסתר. הוא לא בהכרח קבור עמוק כמו שניתן היה לחשוב – לעתים קרובות הוא דווקא מוסתר קרוב מאוד לפני השטח, אבל אנחנו זקוקים לעזרה על מנת שנוכל לגלות אותו מחדש ולהפיח בו חיים… במאמר זה נבחן כלים שונים מעולם ה – NLP שבכוחם לסייע במימוש הפוטנציאל האישי הגלום בכל אחד מאיתנו

קרא עוד »
האם פסיכיאטר ילדים זה פתרון לבעיות התנהגות אצל ילדים?

השקט שאחרי הסערה. סיימתי הרגע לטאטא את הזכוכיות ולזרוק אותן לפח, לפחות שלא יהיו עוד נפגעים. אני מתיישבת על הספה, ולוקחת נשימה עמוקה. אני מרימה את מבטי ומסתכלת על הבית ההפוך. תכולת מגירת המשחקים על הרצפה, כסאות הפוכים, ציור קרוע לגזרים, ואינספור חתיכות פאזל מפוזרות ברחבי הסלון. הוא נכנס הביתה, מבט אחד, והכל ברור. אני אפילו לא צריכה להסביר. הוא

קרא עוד »
יוגה למתחילים – איך לאט לאט תתקדמו בתרגילי

יוגה היא צורת אימון גופני – רוחני אשר פותחה בהודו, ומטרתה היא להגיע לאיזון רוחני על ידי אימון גופני. תרגילי היוגה מתחלקים למספר רמות, והרמה הבסיסית ביותר היא יוגה למתחילים. כעת נשאלת השאלה – כיצד משתפרים ומתקדמים ברמות? על מנת להתקדם ברמות, ולהגיע לתרגילים מורכבים יותר, וברמה מתקדמת יותר, תצטרכו להקפיד על מספר כללים. במאמר זה תיחשפו לכללי הזהב שיעזרו

קרא עוד »
מהי רמת האלכוהול המותרת שאיתה אסור לנהוג ואיך מודדים אותה

יצאת לאירוע משפחתי וישבת על הבר, דיברת עם הברמן על סוגי האלכוהול השונים ורק לקחת פה ושם כמה טעימות, כמה צ'ייסרים ולקינוח, שתית רק כמה קוקטיילים. אתה בטח אומר לעצמך באותם רגעים שזה רק קוקטייל, ובטח הברמן הוסיף אליו בעיקר מיץ ממותק וקצת מים ויש בו רק כמה טיפות בודדות של אלכוהול. אתה חושב שאתה יכול לעלות על ההגה? כדאי

קרא עוד »