נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

3 דברים ששונים בין הכרויות לרווקים ולגרושים

דברים ששונים בין הכרויות לרווקים ולגרושים

לחזור לשוק הדייטינג אחרי גירושים זה קצת שונה מלשחות בבריכת הרווקות מאז ומתמיד. מי שהתאהבו כבר, התחתנו, הקימו בית משותף ולאחר מכן פירקו אותו – חווים את עולם הזוגיות קצת אחרת מאלה שלא עשו זאת.

כיום הסטטיסטיקה מצביעה על כך שאחד מכל שלושה זוגות עתיד להתגרש, מה שהופך את שוק הגרושים-גרושות רק ליותר פורה. אלא מה, לא תמיד קל לגרושים להתחבר אל רווקות, ולהיפך. מה הופך את שני העולמות הללו לכל כך שונים? אלה ההבדלים בין הכרויות לרווקים ולגרושים.

 

עייפים? לא, קוראים לזה התבגרות!

לצעירים יש יותר מרץ, בייחוד לצעירים בלי ילדים שלהם יש הכי הרבה מרץ. לגבר או אישה שהתגרשו לאחרונה, ועסוקים במשמורת על הילדים ובירוקרטיות שונות, ככל הנראה תהיה קצת פחות אנרגיה ומוטיבציה להתרוצץ בין הברים בעיר ולצאת למסיבה לאורך לילה שלם. גם גרושים ללא ילדים חווים מעט את העייפות הזאת, שהיא בעצם התבגרות.

עם השנים, רוב בני האדם מעוניינים באטרקציות חברתיות קצת יותר שקטות ורגועות, שמביאות איתן ערך מוסף מעבר לעוד דרינק ביחד. במרחב שבו יש הכרויות לגרושים לרוב תמצאו אנשי שיח, כאלה שמעוניינים לצאת להצגה או פשוט רוצים לצפות בסרט ביחד. נסו לחפש מישהו עבורכם שהוא באותה רמת אנרגיה, ולא מנסה לסחוף אתכם להרפתקאות שכבר לא מתאימות לסוג החיים שאתם חיים. או להיפך, נסו למצוא מישהו שיש לו את האנרגיה והיכולות לצאת מהבית באותה תדירות שהייתם רוצים.

שונה בין היכרויות עם רווקים וגרושים

אנשי משפחה אוהבים

גרושים וגרושות לרוב מגיעים עם ידע וניסיון בזוגיות ובמשפחה. רווקים לעומת זאת לא צברו ניסיון בעולם הזה. ההבדל הזה ניכר בין גרוש או גרושה שינסו לצאת עם רווק או רווקה. לרוב לגרושים ולגרושות יהיה יותר נוח לצאת עם אנשים שנמצאים פחות או יותר באותו סטטוס משפחתי.

אין זה אומר שרווקים ורווקות אינם יכולים להיות אוהבים או נעימים לילדים, אבל בהחלט חסר להם ידע וניסיון נדרש. לגרושים יהיה יותר קל למצוא באלאנס עם גרושות אחרות בכל הנוגע לתכנון זמנים. במידה ואתם מעוניינים להכיר אדם באותו סטטוס כמוכם, כנסו לאתר https://www.romantika.co.il.

 

בשלים רגשית לקשר עמוק ורציני

אנשים שיצאו זה עתה ממערכת יחסים רצינית, בדרך כלל ינוחו מעט עד שיחפשו את הקשר הבא שלהם, אבל רוב הגרושים והגרושות יהיו מעוניינים בקשר רציני וארוך טווח, לעומת הרווקים והרווקות. לרווקים ולרווקות לרוב קצת יותר קשה להיכנס לקשר עמוק ומחייב, שכן, הם לא ששים לצאת מעולם הרווקות ולעזוב את כל הכיף מאחור. אנשים שכבר היו בעבר בקשר רציני ומכיל, יוכלו להיכנס לעוד קשר כזה יותר בקלות. עם זאת, שימו לב שאתם מקצים הפסקה הולמת בין קשר לקשר, ולא ישר קופצים מהאחד לשני. חשוב מאוד בין קשרים להיות קצת לבד, לחשוב על מה שהיה ולהיות מוכנים יותר לקשר הבא.

היכרויות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למבוגרים
4 יתרונות לקשר דיסקרטי

בין אם בגלל שאנשים מחפשים קשר מחוץ לנישואין, על מנת לממש פנטזיות בעודם רווקים, או בכלל בגלל שהם "בארון",

יתרונות להיכרות בשידוך
3 יתרונות להיכרות בשידוך

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה ניכרת במספר הזוגות שהתחתנו לאחר שהכירו בשידוך. ההליך שהיה מקובל עד לא מזמן בקרב

קנאביס רפואי
עובדות על קנאביס רפואי

בשנים האחרונות ישנה עלייה במספר המשתמשים בקנאביס הרפואי. השימוש התדיר בקרב האוכלוסייה לא הביא למודעות מעמיקה בנושא באופן מפתיע.