נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

שיער שופע: מהו טיפול PRP ובמה הוא שונה מטיפול IPRF?

טיפולי השתלת שיער

טיפולי השתלת שיער הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחייהם של גברים רבים. אלה גילו את הדרך המתקדמת להחזיר את השיער השופע לראשם, לאחר שחוו התקרחות משמעותית. מדריך זה יציג בפני המושתלים הפוטנציאליים את טיפולי PRP ו – IPRF, כדי שניתן יהיה להכיר בהם מקרוב ולבחור את הטיפול המתאים לכם ביותר.

 

ההגדרה של טיפולי PRP

בחרנו לפתוח את המדריך תוך הצגת ההגדרות של 2 הטיפולים שלשמם התכנסנו כאן היום. נפתח תחילה בטיפול PRP שמתבצעים תוך הזרקה של פלסמה שעשירה בטסיות דם לקרקפת של המטופל שרוצה ליהנות משיער שופע. הערבוב בין הפלסמות לטסיות מאפשר ליהנות מתכונות ריפוי שמחדשות את הרקמות. נסביר בהזדמנות זו הטיפול מתבצע תוך יישום השלבים הבאים:

  1. לקיחת דם
  2. ביצוע הליך צנטריפוגציה (הפרדת הטסיות מתאי הדם האדומים והלבנים)
  3. ערבוב טסיות הדם עם הפלזמה
  4. הזרקת הנוזל לאזור הדרוש

טיפולי שיער

מהם טיפולי IPRF?

טיפולי IPRF נחשבים ל"דור החדש" של השתלת השיער, משום שהוא הגרסה המתקדמת של טיפולי PRP. מדובר בתהליך שמצריך גם כן לקיחת דם למבנה סטרילית שהתכולה שלה נכנסת למערבל ייחודי שמפריד את הרכיבים בדם. טיפולי ה – IPRF כוללים שימוש בחומר נוגד קרישה. מדובר בפרט שחשוב לדעת, משום שהוא מאפשר למרכיבי הפלזמה להיות עשירים יותר בגורמי צמיחה. הדבר בא לידי ביטוי בשהייה ממושכת של החומר בקרקפת, כך שקצב הפריקה של הפלזמה שמוזרקת לדם הוא איטי יותר.

 

חומר נוגד הקרישה עושה את כל ההבדל

בשלב זה אתם מבינים שטיפולי IPRF נחשבים למתקדמים יותר בהשוואה לטיפולי PRP. שכן, אלה כוללים חומר נוגד קרישה שמביא לתוצאה יעילה יותר. זו הסיבה שמובילה מטופלים רבים שרוצים לראות תוצאות מידיות לבחור בשיטה זו ולא בקבלת טיפול PRP למרות שגם הוא נחשב לטיפול טוב.

 

טיפ חשוב למתעניינים – בחרו בקליניקה מומלצת בלבד

יש טיפ שאתם חייבים להכיר מקרוב, רגע לפני שתצרו קשר עם קליניקה שמבצעת טיפולי PRP ו – IPRF. נמליץ לקבל פרטים מהימנים אודותיה. שכן, מדובר בתהליך שחייב להתבצע תוך עמידה בתנאים הבאים:

  • שימוש בכלים מתקדמים
  • הסמכה בתחום

נסביר שתוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי תוך גלישה ברחבי הרשת. לשונית הביקורות של גוגל היא הפלטפורמה המומלצת ביותר שתספק לכם אינפורמציה עדכנית אודות הקליניקה שבחרתם. שכן, שם תוכלו למצוא חוות דעת שנכתבו על ידי גולשים שעברו טיפול במקום. לצד זאת, ניתן גם לקבל חוות דעת מצד גולשים ברשתות החברתיות ובפורומים שונים.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שהציג את ההבדל המרכזי שבא לידי ביטוי בין טיפול PRP  לטיפולי IPRF. כעת אתם יודעים שמדובר בטיפולים מתקדמים שמאפשרים ליהנות משיער שופע, כאשר טיפול IPRF נחשבים ליעילים יותר ומתאימים למי שרוצים ליהנות מהתוצאה הרצויה לאורך זמן רב.

טיפולי השתלת שיער

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות