נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

5 טיפים לסטורי משמעותי מבית חולים

מכשיר טלפון

אנשים רבים משתמשים בסטורי על מנת לקדם את העסק שלהם, להפוך לפופולריים ולוויראליים ברשת.

לעומת זאת, ישנם אנשים שעוברים תהליכים רפואיים, טיפולים ואפילו ניתוחים משמעותיים, ורוצים להשפיע על העוקבים שלהם.

קבלו 5 טיפים לסטורי משמעותי מבית החולים.

 

1 – להשפיע באמצעות סטורי משמעותי

אדם שעובר טיפול או ניתוח בבית חולים רוצה לחשוף אותו לעוקבים באינסטגרם כדי לשתף אותם בתהליך כיוון שהוא משמעותי גם לגבי אחרים. אומנם מדובר בסטורי שנמצא באינסטגרם או בפייסבוק למשך 24 שעות אך הוא יכול לחולל הרבה בזמן הקצר הזה ולהשפיע על העוקבים. הרבה אנשים מעלים סטורי כדי לקבל יחס בלייקים, אימוג'ים, תגובות וצפיות. ישנם אחרים שמעלים סטורי לצורך פרנסה וכאלו שרוצים להתבלט ולהיות פופולריים. לא משנה מה הסיבה, הצילום מבית החולים בלייב או בעריכה צריך להיות עם תוכן משמעותי על מנת לקבל הרבה צפיות לסטורי. התוכן צריך להיות אותנטי, מרגש, מצחיק או עצוב וכמובן רלוונטי.

 

2 – צילום איכותי באמצעות אינסטגרם וטלפון חכם

אם לטלפון החכם שלכם יש מצלמה איכותית שמצלמת תמונות פורטרט תוכלו לצלם תמונה המתמקדת בכם או באובייקט הרצוי כאשר הרקע מאחוריכם מטושטש. שניה לפני שמעלים את התמונה לסטורי בוחרים בהגדרות של התמונה באינסטגרם רקע שחור ויוצרים עם האופציה של המחק אפקטים אמנותיים שמשדרגים את התמונה. בניגוד לכך, כאשר מצלמים תמונה מבית החולים לסטורי יש לבחור האם הצילום יהיה אותנטי וללא אפקטים או משודרג בהתאם למסרים אותם רוצים להעביר לצופים.

 

3 – מיקום בית החולים בסטורי

קורה שאנשים המאושפזים בבית חולים רוצים ליידע את החברים שלהם  על מיקומם גם כדי שיבואו לבקר אותם וגם כדי לקבל קצת תשומת לב, אך הם לא רוצים לפרסם תמונה שלהם ועדיין רוצים לפרסם משהו משמעותי. כיום ניתן להעלות לסטורי את המיקום בו נמצאים. המיקום גם יעזור לאנשים להפתיע את המאושפזים ולשמח אותם בבית החולים.

 

4 – תרומה לקהילה

ישנם לא מעט אנשים שמתנדבים לעבוד בבית החולים כליצנים רפואיים, בחלוקת מזון, סיוע לקשישים ולנכים, בעמותה לחיבוק תינוקות נטושים, מתן אוזן קשבת, ליווי לחולים וכד'. בכל הקשור לנושאים כאלו כל מה שמעלים לסטורי הוא משמעותי. ניתן להעלות שידור חי, סרטון ערוך, תמונה או פוסט לקריאה של מתנדבים נוספים ולקבל עליו הרבה צפיות, לייקים ותגובות. על מנת שתהיה היענות של מתנדבים נוספים אפשר גם לקנות צפיות. שהאינסטגרם מזהה פעילות תנועתית של צפיות ואינטראקציה הוא חושף את הסטורי למשתמשים נוספים שבוודאי ישמחו לבוא ולהתנדב.

 

5 – סטורי בשידור חי מבית חולים

לא משנה מה הסיבה לפרסום הסטורי, שידור חי בסטורי תמיד גורם לעניין אצל העוקבים. השידור החי הוא אותנטי ויכול ללמד הרבה על מה שתצלמו מבית החולים. בלי עריכה ובלי אפקטים אך עם ערך מוסף.

 

תמונה פופולרית

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות