ביטוחי בריאות – האם יש לכם כפילויות

זה לא משנה כמה נקפיד על אורח חיים בריא ונעשה מאמצים לשמור על בריאותנו, החיים תמיד יכולים להפתיע אותנו ולהביא איתם דברים לא צפויים. נוסף על כך אנחנו גם לא יכולים לחזות את העתיד ולדעת מה יהיה המצב הבריאותי שלנו בעוד 20 שנה. בדיוק בגלל זה ביטוחי בריאות הם עניין חשוב ואף נחוץ.

 

אבל מה הם בדיוק ביטוחי בריאות?

ביטוח בריאות הוא ביטוח שנועד לממן טיפולים רפואיים במקרה של מחלה, פציעה או כל בעיה בריאותית אחרת. ביטוחי בריאות הם ביטוחי ממלכתיים, זאת אומרת שכל אזרחי ישראל זכאים לביטוח זה. הביטוח הממלכתי כולל סל של שירותי רפואה בסיסים.
מעבר לביטוח הבריאות הממלכתי, קופות החולים השונות מציעות ביטוח משלים שכולל שירותי בריאות נוספים שאינם נמצאים בסל הביטוח הממלכתי, למשל רפואה אלטרנטיבית, טיפולי שיניים, סיעוד ועוד.
נוסף על הביטוח הממלכתי ועל הביטוח המשלים של קופות החולים, ישנו גם ביטוח בריאות פרטי. ביטוח זה מעניק את הכיסוי הבריאותי הרחב ביותר ומכסה את הדברים שאינם מכוסים בביטוחים הממלכתיים ובקופות החולים.

כשמדובר בביטוחי בריאות יש לא מעט אפשרויות שונות, סוגים שונים וחברות שונות שמציעות את שירותיהן בתחום. בדיוק בגלל זה ייתכן מצב של כפל ביטוחים. כפל ביטוחים הוא כאשר אתם משלמים על שני ביטוחים (או יותר) בעלי מאפיינים דומים. במקרה של כפל ביטוחים, ככל הנראה אחד מהביטוחים עליהם אתם משלמים לא באמת רלוונטי עבורכם ואתם סתם משלמים עליו. לדוגמה יכול להיות שהביטוח המשלים של קופת החולים מכסה ניתוחים דומים לביטוח הפרטי של חברת הביטוח.

 

מנתח בפעולה

 

לכן, לפני שעושים ביטוח בריאות פרטי חשוב לבדוק באילו ביטוחים אתם כבר מכוסים ומה הם כוללים. בדיוק בשביל זה הוקמה מערכת הר הביטוח. מערכת הר הביטוח היא מערכת לאיתור ביטוחים שבעזרתה תוכלו לקבל דו"ח מפורט על כל הביטוחים שרכשתם במהלך חייכם. הר הביטוח יעזור לכם להבין על אילו ביטוחים לא פעילים, לא רלוונטים ומיותרים אתם עדיין משלמים. הר הביטוח יוכל גם לאתר עבורכם ביטוחים פעילים שאתם כבר לא זקוקים להם, או כפל ביטוחים.
בעזרת הר הביטוח תוכלו לראות אילו ביטוחים נחוצים לכם ואילו לא, תוכלו למנוע כפל ביטוחים ובעיקר תוכלו לחסוך עד מאות שקלים בשנה.

הר הביטוח יוכל לאתר עבורכם גם ביטוחי בריאות מכל הסוגים, שכוללים בתוכם תאונות אישיות, פוליסות ניתוחים למיניהן, השתלות, תרופות, ייעוץ ובדיקות, סיעודי, עובדים זרים, מחלות קשות ושיניים ועוד.

לכן לפני שאתם רוכשים ביטוח בריאות או כל ביטוח אחר, וודאו שאין לכם ביטוח דומה אליו. ייתכן שהבדיקה הקצרה והפשוטה הזאת תחסוך לכם עשרות שקלים בחודש ומאות שקלים בשנה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
האם בושם בריא לעור הגוף?

הבריאות שלנו היא הדבר החשוב ביותר בעולם וככל שאנו נהיה יותר בריאים כך נהיה פחות מאושרים. על רקע זה אנו חייבים לציין כי שני הדברים המשפיעים עלינו יותר מהכול על הבריאות שלנו זה הגנטיקה שלנו והסביבה שלנו. אז בנוגע לגנטיקה אין לנו הרבה מה לעשות וכך למשל אם אתם סובלים מסוכר גבוה עקב גנטיקה גרועה אתם צריכים לקחת כדור. אך

קרא עוד »
האם מתיחת בטן לגברים שונה ממתיחת בטן לנשים?

גברים אמנם אינם חווים הריונות ואינם מתמודדים עם כל השינויים האסתטיים הכרוכים בו, אך הם כן עלולים לסבול מתופעת דומות כמו סימני מתיחה ועודפי עור ושומן בבטן, הטיפול המומלץ ביותר הינו ניתוח למתיחת בטן. גברים רבים עלולים לסבול מבעיות אסתטיקה הן מסיבות גנטיות והן מירידה ניכרת במשקל. לדוגמא, ניתוח לקיצור קיבה, שאיבת שומן, ועוד. עבור גברים אלו, ניתוח מתיחת בטן

קרא עוד »
מה ההבדל בין ארטיק תעשייתי לבין ארטיק טבעי

ארטיקים טבעיים הם כנראה האופן שבו התחיל ייצור ארטיקים בימים עברו. הדרך לייצור ארטיק טבעי היא כל כך פשוטה והגיונית, שאי אפשר לחשוב על דרך אחרת – אחרי שמכירים את הדרך הזאת ובכל זאת, גם ארטיקים רגילים הם טעימים בטירוף, הם מבוקשים ונחטפים מהמקפיאים בקיץ ולכן, אי אפשר לומר שמוצר אחד יותר טוב מהמוצר השני ובכל זאת – מה ההבדל?

קרא עוד »
איך נעלי צעד ראשון איכותיות תורמות לבריאות התינוק?

כאשר אנו מגדלים תינוק אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים. בין היתר אנו צריכים להכין לתינוק אוכל שהוא יאהב, אנו צריכים להחליף לו חיתולים כל כמה שעות, אנו צריכים להבטיח כי הוא ישן טוב ואנו צריכים לטפל בו אם הוא חולה. אך אחד הדברים הקריטיים לבריאות של התינוק אשר לא זוכה למספיק תשומת לב של ההורים זה העובדה שאנו

קרא עוד »
איך תעשי תסרוקת ערב שבריאה לשיער שלך?

אנשים רבים חושבים שאו שאתה נולד יפה או שאתה נולד מכוער וזו טעות חמורה. כיום כל גבר וכל אישה יכולים לבצע המון דברים בשביל להיות יפים יותר. קחו למשל אישה אשר רוצה להיות יותר יפה, היא יכולה להתאפר, ללבוש בגדים יפים, לשים תכשיטים, לבצע ניתוחים פלסטיים וכן גם לעשות תסרוקת משגעת. אם אתם רוצה לבצע תסרוקת ערב אשר תהיה בריאה

קרא עוד »