נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מאיזה גיל אפשר לסמוך על ילד עם אוגר?

אוֹגֵר

לפני כמה ימים גילינו שאוגי, האוגר שלנו, עבר התעללות קלה מצד הבן הקטן שלנו. הילד, בן ה – 4 חשב שאוגי אוהב שמסובבים לו את הגלגל במהירות הבזק, אך הוא גילה (לאחר שנכחנו במקום) כי אוגי לא ממש מרוצה מהמצב.

סיטואציה מורכבת זו גרמה לנו לצאת ולבדוק מאיזה גיל אפשר לסמוך על ילד עם אוגר. הישארו אתנו ותגלו מה התשובה לשאלה המתבקשת.

 

מאיזה גיל תוכלו להשאיר את הילד לבד עם האוגר שלכם?

שוחחנו עם מומחים בתחום החינוך ובעלי החיים ונאמר לנו שהחל מגיל 12 אפשר להשאיר ילדים לבד עם אוגר או עם חיות בית אחרות. לדבריהם, בגיל זה הילדים מתחילים להבין את גודל האחריות שיש בידיהם.

אם לא די בכך, הם מפתחים אמפטיה ברמה גבוהה הרבה יותר (ראוי לציין כי האמפטיה מתפתחת בגיל צעיר הרבה יותר, אבל כאן היא כבר מגיעה עם יותר מודעות.

אוֹגֵר

הילד שלכם עדיין לא הגיע לגיל 12? תשתדלו להיות לידו בזמן משחק עם האוגר

אם הילד שלכם עוד לא הגיע לגיל 12 והוא רוצה לשחק עם האוגר לבדו, אתם צריכים להסביר לו שעליכם להיות נוכחים במקום. אנו מבקשים מכם לעמוד על כך ולשים לב להתנהלות של הילד עם האוגר.

הילד יכול להיות בוגר, אך בסופו של דבר, הוא לא בשל ב – 100% לגידול וטיפול בחיה קטנה כזו באופן עצמאי. אם אתם זקוקים לכלים להתמודדות עם מצב שכזה, עליכם לקורא מידע נוסף ברשת. לאתר האמסטר טיים לחצו כאן ותגלו את כל האינפורמציה הדרושה לכם.

 

מורכבויות שעשויות לבוא לידי ביטוי בעת משחק משותף עם אוגר לפני גיל 12

שמענו על לא מעט מקרים שבהם ילדים שיחקו עם האוגר שלהם כשזה היה מונח על מדף או שולחן גבוה. הם לא שמו לב לכך שמדובר במקום שעשוי להעמיד את האוגר חסר האונים בסיכון רב.

שכן, לאוגר, בניגוד לחתול, אין רגליים שמאפשרות לו לנחות בקלות תוך שימוש ב"בולם זעזועים". נפילה ממקום נמוך למדי עשויה להיות מורכבת עבורו. שמענו על מקרים מסוג זה לצערנו שגרמו לאוגרים לקפח את חייהם בסופו של דבר.

אוֹגֵר

לא בטוחים שתוכלו לשים עין על הילד בעת משחק משותף עם האוגר? כדאי שתחכו קצת

אם יש לכם ילד שגילו פחות מ – 12 שנים ואתם מרגישים שאין לכם את הזמן לשבת עם הילד כדי שזה יטפל באוגר וישחק אתו, כדאי שתמתינו מעט באימוץ האוגר או שתדאגו לסידור אחר. שמענו למשל על מי שבחרו לגדל אוגר בבית ולהזמין בייבי סיטר או את הילדה של השכנים שתשגיח על הילד והאוגר.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מאיזה גיל אפשר לסמוך על ילד עם אוגר. בשלב זה יש לכם את כל האינפורמציה הדרושה, כך שעליכם רק ליישם ולשמור על הילד והאוגר שלכם.

אוֹגֵר

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
אישה נהנית מעיסוי שיאצו
איך למנוע כאבי גב ואגן?

כאבי גב ואגן הם תופעה נפוצה בקרב אנשים רבים, במיוחד בקרב אלו העובדים במקצוע פיזי או יושבים שעות ארוכות