נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מהם ביטוחי בריאות וביטוחי חיים?

משפחה מתחת למטריה

מאחר שאף אחד מאיתנו לא יודע מה באמת יוליד יום, אנחנו צריכים להיות מבוטחים בביטוחים הרלוונטיים לנו.

אם אתם יודעים שאתם עוסקים למשל בספורט אתגרי, כמובן שיהיה חשוב להיות מבוטחים בביטוחי הבריאות וביטוחי החיים הנדרשים.

אז מה הם בעצם ביטוחי בריאות וחיים?

ביטוחי בריאות וחיים נועדו להגן עליכם במקרים כאלו ואחרים, אך כמובן שהם לא יוכלו למנוע את הסכנה שאתם חלילה עשויים למצוא את עצמכם מולה. אבל מה לעשות, בחיים כמו בחיים, לפעמים גם יש סיכונים שמובילים אפילו לתאונות כאלו ואחרות וכשחלילה מתרחשת תאונה, חשוב להיות מבוטחים בביטוחים הרלוונטיים. כמובן, ביטוח בריאות וביטוח חיים. בכתובת  https://www.avner.org.il תוכלו לקבל את כל הפרטים שאתם צריכים בבואכם לרכוש פוליסת ביטוח בריאות וחיים. בינתיים, הנה כמה דגשים חשובים שכדאי להכיר בעולם הביטוחים.

 

מה כדאי להבין ולהכיר בעת רכישת פוליסה ביטוח בריאות וחיים

חשוב להבין כי כל ביטוח בריאות עשוי לכלול סעיפים שונים, וככה גם רלוונטי לגבי ביטוחי חיים. בעוד שביטוח בריאות מסוים יכול לכסות מקרים של תאונות דרכים, ביטוח בריאות יכלול כיסוי בפני החלקות ונפילות. כמובן, ביטוחים אלו גם יכולים לכלול למשל ביטוח נסיעות לחו"ל.

כשאדם טס לחו"ל, הוא צריך לדעת שהוא מבוטח בביטוחים הנכונים. אם חלילה מתרחשת תאונה כזו או אחרת במדינה זרה, אין ספק שהאדם צריך לקבל סיוע רפואי מתאים. ובפעמים רבות, הסיוע המתאים יהיה דווקא בישראל. אם כך, הביטוח עשוי לכלול גם סעיפים של הטסת חירום לישראל במקרה של תאונה, מחלה, פציעה וכדומה.

 

מדוע מומלץ לרכוש ביטוחי בריאות וחיים?

בסופו של יום, כשאדם מתעורר בבוקר, הוא לא באמת יודע מה יוליד יום ומה צופן לו הגורל. כשפלוני מבוטח בביטוחי חיים ובביטוחי בריאות שונים, פלוני יודע שהוא מכוסה בעת צרה, חלילה. אנחנו מזמנים אתכם לבטח את עצמכם, ולא פחות חשוב מכך, אנחנו מזמינים אתכם לפקח על תשלומי הביטוחים שלכם.

בימינו, עם בדיקות מתקדמות כמו הר הכסף ובדיקות אחרות, אין שום טעם לשלם כפילויות על ביטוחים. מאידך, גם אין שום טעם לשלם מחירי ביטוחים מאוד גבוהים. אמנם לפעמים יהיה כדאי להשקיע עוד כמה שקלים בפוליסה אצל חברת ביטוח מקצועית, אבל אין ספק שאלו ימים תחרותיים.

 

תחרותיות בעולם הביטוחים מחייבת את הצרכן בהשוואת מחירים

למעשה, התחרותיות קיימת כמעט בכל תחום עסקי בימינו, מה שמוביל את הצרכנים לערוך השוואות מחירים לפני רכישת מוצר. ופוליסת ביטוח היא רכישת מוצר לכל דבר, אפילו שמדובר בשירות. ומאחר שבסופו של דבר אתם רוכשים פוליסה שהיא שירות ביטוחי, אתם צריכים לדעת שאתם בידיים הכי טובות.

אם כך, ההמלצה הכי גורפת היא רכישת פוליסות בחברות ביטוח פרטיות. אלו יעמדו לצידכם באש ובמים בעת הפעלת הפוליסה, בתקווה שלא תצטרכו.

 

הורים וילד

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
אישה נהנית מעיסוי שיאצו
איך למנוע כאבי גב ואגן?

כאבי גב ואגן הם תופעה נפוצה בקרב אנשים רבים, במיוחד בקרב אלו העובדים במקצוע פיזי או יושבים שעות ארוכות