נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

סוגי נרות

נרות

אם תשאלו את הסבתות שלכם אתם בוודאי תגלו שבעבר לא היה היצע גדול של נרות. היו 2 או 3 סוגי נרות ששימשו אנשים שונים למטרות שונות. כאשר הבולטים ביותר שבהם היו נרות להבדלה, נרות חנוכה ונרות למטרות תאורה (למקרים שבהם לא היה חשמל). השנים עברו והיום יש מגוון רחב של סוגי נרות. במדריך הנוכחי תוכלו לגלות את סוגי הנרות המוכרים ביותר שאתם צריכים שיהיו לכם בבית.

 

תכירו את האנשים שליוו אותנו בכתיבה

בחרנו שלא לכתוב את המדריך הנוכחי באופן עצמאי. לכן, פנינו אל אנשים שמגדירים את עצמם כ"מכורים לנרות". אלו אנשים שיש להם בבית מעל ל – 4 סוגי נרות שונים. כאשר כל סוג משמש אותם לצורך אחר. הגענו אל האנשים הללו לאחר שפרסמנו פוסט בפייסבוק וביקשנו לקבל מידע אודות היצע הנרות שקיים בחנויות השונות בארץ ובעולם.

לשמחתנו, פנו אלינו מעל ל – 20 גולשים שציינו כי ישמחו לעזור. אנו רוצים לנצל את ההזדמנות ולהודות לכל מי שסייעו לנו בכתיבת המדריך. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור.

 

סוג מספר 1 של נרות – נרות בכלים

רבים מאלו שסייעו לנו לכתוב את המדריך הנוכחי ציינו בפנינו כי יש מגוון רחב של נרות, אבל אלו האהובים עליהם ביותר אלה נרות בכלים של קנדל קלאב. מדובר בנרות שמגיעים בתוך כלי זכוכית בעיצובים ובצבעים שונים. כך שכל אחד יכול לבחור את הנר המתאים לו ביותר מבחינת הריח והעיצוב.

 

סוג מספר 2 של נרות – נרות ללא ריח

מסתבר שיש נרות שמתאימים למי שלא אוהבים נרות עם ריח. הנרות האלו נראים בדיוק כמו כל הנרות המעוצבים האחרים. הם פשוט לא מכילים חומרים שמפיצים ריח. כך שאם אתם נמנעים משימוש בנרות בעקבות הריח שלהם, תדעו שיש לכם אפשרות שמתאימה במיוחד עבורכם.

 

סוג מספר 3 של נרות – נרות צפים

אם אתם רוצים לארגן לעצמכם ערב רומנטי בבית עם בן או בת הזוג, אתם צריכים להכיר את הנרות הצפים שישוטו על המים. כדי שזה יקרה, אתם צריכים לארגן מראש את אחד מהפריטים הבאים ולשים בהם מעט מים:

  • צלחת שקועה
  • קערה שקופה
  • כוס זכוכית

 

סוג מספר 4 של נרות – נרות נגד יתושים

מסתבר שיש נרות שמאפשרים לכם ליהנות מכמה יתרונות. מדובר בנרות שמגרשים את היתושים מהסביבה וגם מאפשרים לכם ליהנות מאווירה רומנטית ונעימה בבית. אם אתם מעדיפים להימנע משימוש בחומרים כימיים שמזיקים לגוף ולסביבה – זה הפתרון המתאים במיוחד עבורכם.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר את 4 סוגי הנרות המוכרים ביותר שצריכים להיות בכל בית. כעת, כשאתם מכירים את הנרות הללו מקרוב, נותר לכם רק לבחור את אלו המתאימים לכם ביותר וליהנות מאווירה מיוחדת בבית שמתאימה למצבים שונים. נאחל לכם רכישה מהנה ולהתראות במדריך הבא.

נרות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
אישה נהנית מעיסוי שיאצו
איך למנוע כאבי גב ואגן?

כאבי גב ואגן הם תופעה נפוצה בקרב אנשים רבים, במיוחד בקרב אלו העובדים במקצוע פיזי או יושבים שעות ארוכות