נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

צמחי המרפא שיעשו את החיים שלכם בריאים

בקבוקון

מכירים את השמאנים שמתגוררים בצידו השני של העולם, דרום אמריקה? ובכן, השמאנים הם אינדיאנים זקנים אשר למדו עמוקות ונרחבות את התורה של צמחי מרפא.

אם תשאלו אותם, הם יגידו לכם שכל התרופות נמצאות בטבע.

וברוח הדברים האלו, הנה המלצה למספר צמחי מרפא.

זקני השמאן בדרום אמריקה כבר מזמן הבינו, בדיוק כמו זקני המזרח באסיה – כל התרופות נמצאות בטבע. זה לפחות מה שהם אומרים, אז מי אנחנו שנערער עליהם? אנחנו לא רופאים ובטוח שלא מטפלים אלטרנטיביים, אז נשאיר את חוות הדעת למומחים. כל מה שנשאר לנו זה רק להמליץ בהתבסס על התורות של מומחים גדולים מאיתנו. ומה המומחים אומרים לגבי כורכום, למשל?

 

מה התרפיה שלכם? ומה צמחי המרפא שיכולים להתאים לכם?

אם גינון מלאכותי הוא תרפיה מבחינתכם, אז הוא מרפא. ואם ריצה בבוקר היא תרפיה מבחינתכם, גם היא מרפאה. בסופו של דבר, כל מה שעשה לנו טוב הוא מהווה עבורנו מזור מסוים. וכשמדברים על צמחי מרפא, מדברים למעשה על מגוון עצום של צמחים אשר יש ביכולתם לגרום ולהוביל לתחושות שיפור במצב הבריאותי של האדם. PLACEBO או תרופת אמת? ובכן, זו שאלה טריקית.

בואו נגיד ככה, כל עוד צריכה של מוצר מסוים עושה לכם טוב, תמשיכו עם המוצר הזה במינון הנכון. כורכום ידוע בתור אחד הלוחמים הגדולים במשפחת שורשי המרפא. אמנם כורכום הוא שורש ולא ממש צמח, אבל הוא נלחם מלחמת קודש כנגד גורמים בקטריאליים בגוף.

 

צמחי מרפא ששווה להכיר ולצרוך באופן תדיר

כורכום מסייע רבות בהורדת לחץ דם, כמו כן במלחמה נגד מקורות זיהומיים בגוף, דלקות ועוד. צמח מרפא נוסף שאנחנו רוצים שתכירו, הוא צמח שנקרא מליסה. מליסה הוא צמח מרפא עם איכויות גבוהות במיוחד, שמסוגלות לסייע לכם בכל מה שקשור להירגעות והורדת מתחים ולחץ.

את המליסה ניתן לצרוך וניתן אפילו להתקלח בתוכה. כל מה שצריך לעשות זה למלא אמבטיה, להכניס בה את החליטה של המליסה ולתת לרוגע לעשות את שלו. עוד צמח מרפא, שאולי קצת פחות מוכר, הוא צמח ה-ג'ינקו בילובה.

 

צמח מרפא שחובה להכיר – ג'ינקו בילובה

ג'ינקו בילובה נחשב צמח מרפא עתיק יומין, שנמצא איתנו עוד הרבה לפני הרפואה המערבית. צמח זה משמש אנשים בכל רחבי העולם עבור מטרה אחת עיקרית – שיפור הזיכרון בטווח הקצר. נטען כי העלים של הצמח הזה מכילים רכיבים מסוימים, שבעזרתם ניתן לשפר את הזיכרון לטווח הקצר.

רכיבים אלו זורמים ישירות למוח, כאשר במקביל הם משפיעים עמוקות על תהליכים קוגניטיביים שונים. למעשה, העלים של הצמח הזה אפילו דומים בצורתם לאונות המוח האנושיות. והכי חשוב, אל תעשו צעד מבלי ליווי מקצועי. בין אם דיאטנית, רופא משפחה או מרפא אלטרנטיבי, יהיה עדיף לקבל ייעוץ במקביל.

למידע נוסף על מערכות אבטחה שיעזרו לשמור על הצמחים שלכם הכנסו לאתר https://gs-system.co.il

 

תרופת סבתא

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
פודיאטריה
מה זה פודיאטריה?

כל אחד מהחלקים בגוף שלנו ממלא תפקיד משמעותי אחר, וכך גם כפות הרגליים שלנו. לכן מוקדש להן תחום רפואי