תמלול משפטי של רגעים רפואיים – האם זה חשוב

לשם מה יש צורך להקליט מהלך טיפול רפואי? מתי עולה הצורך בתמלול משפטי, ומה הפרמטרים הדרושים לשם הגשת תמלול לבית המשפט? על שאלות אלו ועוד נענה במאמר הבא. תמלול משפטי של רגעיים רפואיים – האם זה חשוב.

 

שירותי התמלול

שירותי תמלול הינם שירותים שמטרתם להעביר קובץ קולי, לטקסט כתוב. איש המקצוע, התמלילן, אשר אחראי על פעולת התמלול, מאזין להקלטה ומעבירה לידי כתב, מילה במילה את שנאמר בה, וכן את המתרחש. על התמלילן לבצע את מלאכת התמלול באופן מדויק, שאינו מחסיר פרט.

כיום שירותי התמלול רלוונטיים לכל עניין ודבר, החל מתמלול פגישות וישיבות למיניהן, דרך תמלול ראיונות חוקרים ועיתונאיים, וכלה  גם בתהליך של תמלול משפטי לבית משפט.

 

תמלול הליך רפואי – למי זה תורם?

כאשר מדובר בהליך רפואי, התמלול יכול לסייע לשני הצדדים המעורבים – הרופא המטפל, והמטופל אשר עובר את ההליך, שכן לכל צד בדבר אינטרסים שונים.

לא פעם אנו נתקלים במקרים של רשלנות רפואית, בהם הרופא או בית החולים בו נעשה ההליך, אינם לוקחים אחריות על מעשיהם. במקרה של רשלנות מצד הרופאים, כאשר הדברים מוקלטים ומתועדים, לא ניתן להכחיש ולהתווכח, וניתן להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית לבית המשפט. קיום הקלטה של מהלך הטיפול הרפואי והימצאות התמלול, תסייע להוכחת הרשלנות שהתרחשה במעמד בית המשפט.

 

הצד השני של המטבע – הרופא המטפל

גם מהצד השני, הצד של הרופאים, ישנם לא מעט מקרים אשר מסתיימים בבית משפט. מטופלים אשר אינם שבעי רצון מטיפולם, לא פעם מגישים תביעה בגין רשלנות רפואית כנגד הרופאים המטפלים. כאשר קיימת הקלטה של מהלך הטיפול הרפואי, יכול הרופא להיות בטוח וסמוך כי הוא מכוסה, ויוכל להוכיח את חפותו בבית המשפט.

 

תמלול לבית משפט

כאשר ברצונכם להגיש תביעה או שמא להתגונן מפני תביעה, ובידכם הקלטה של ההליך הרפואי, עליכם להעבירה, כאמור, לחברת תמלול, על מנת להגישה לבית משפט. כאשר מגישים תמלול לבית משפט, ישנם מספר פרמטרים בהם צריכים לעמוד. ראשית, יש צורך בשכירת שירותי תמלול מקצועיים ואמינים. שנית, אל התמלול המוגש לידי בית המשפט, תצורף חוות דעת של מומחה בתחום. לבסוף, על מנת שההקלטה והתמלול יהיו קבילים ויחשבו כראייה, על התמלול להיות מוגש עם ההקלטה המקורית.

מדובר בכוח רב, אשר יכול לסייע לשקף ההליך הרפואי שהתנהל, ולהוכיח את צדקתכם וחפותכם בבית המשפט.

 

חברת תמלול

כאשר הנכם זקוקים לשירותי תמלול, ישנה חשיבות רבה כי התמלול יעשה באופן מקצועי ואמין, שכן התמלול מיועד להגיע לבית המשפט. חברת התמלול צריכה להיות מוכרת בבתי המשפט.

תמלול משפטי

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מהי החשיבות בבחירת חומרי גלם טבעיים

כל מוצרי הקוסמטיקה שאנו משתמשים בהם, הם לרוב מוצרים שאנחנו משתמשים בהם באופן יומיומי כמו: סבון רחצה, מסקרה, שפתון, קרם לחות, בשמים, איפור, ועוד. מוצרי טיפוח שאינם טבעיים נשארים על עור גופנו ועור הפנים שלנו במשך שעות ארוכות ולעיתים גם כל היום.   ללא כימיקלים מזיקים לגופנו העור שלנו יכול לספוג עד כ-60% מכימיקלים מזיקים הנמצאים כבר בקוסמטיקה השכיחה שאנחנו

קרא עוד »
בריאות הפרטנר בזוגיות – איך תדאגו לכך

כל אחד שואף להיות בזוגיות בריאה. זוגיות בריאה מאפשרת לנו להגיע בסוף היום לבית מלא אור, בית מכיל שמקבל אותנו בחיבוק  ולפעמים גם עם ארוחת ערב מזינה ומיץ תפוזים. אבל זה כבר פונה למעטים מאתנו ואם אתם חלק מהמיעוט הזה, דעו שזכיתם. כדי שהזוגיות שלכם תהיה בריאה באמת, אתם צריכים להיות בטוחים בבריאות הפרטנר שלכם. לפעמים יכול להיראות לנו שהפרטנר

קרא עוד »
ניתוח אף החל מתהליך הניתוח ועד זמן ההחלמה

ניתוח אף הינו אחד הניתוחים הנפוצים בארץ. מתכננים לעבור ניתוח אף בקרוב? בין אם קבעתם כבר תור לניתוח ובין אם אתם עדיין מתלבטים, כדאי שתדעו את כל הפרטים בנוגע לניתוח עצמו ועד לזמן ההחלמה. ניתוח אף מתבצע במיקום מרכזי בגוף שלנו, בפנים. משפט מוכר אומר כי הפנים הם כרטיס הביקור שלנו. זו כנראה הסיבה לכך שרבים בוחרים לבצע ניתוח אף,

קרא עוד »
זני קנאביס רפואי: איך לבחור נכון?

מפגינים סביב נושא זה, מבצעים פעילויות חברתיות כהתרסה על כך שאין הסדרה על צריכה של צמח זה בארץ, חקיקה יכולה לקום וליפול על קול העם. צמח הקנאביס הביא לשינוי חברתי ענק והעלאת מודעות לסגולות השונות שניתן לרתום אותן למען בריאותינו. ישראל הפכה להיות מעצמה של קנאביס רפואי בזכות מחקר ותנאי מזג אוויר מצוינים. אם כל הטוב הזה נמצא למרגלותינו, איך

קרא עוד »
דיקור סיני – האם יש מחקרים שמוכיחים שזה עוזר?

כאשר מדברים על רפואה אלטרנטיבית, רבים הם האנשים שמתייחסים לעניין באופן מאוד סקפטי. כאלה אנחנו, אנשי העולם המערבי, אם בלענו כדור נגד כאב ראש וכעבור רבע שעה הכאב התחיל להתפוגג– קל לנו להאמין שלתרופה שלקחנו, הייתה השפעה ישירה על היעלמות הכאב. איך מה בדבר הרפואה האלטרנטיבית בכלל ודיקור סיני בפרט? כיצד נוכל להיות בטוחים שישנה השפעה ישירה בין הטיפול לבין

קרא עוד »