נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 סימנים שהחתול צריך לראות וטרינר

חתול צריך

אנחנו לא מאחלים לאף אחד לעבור מקרה דומה לזה שקרה לנו לפני כמה ימים עם מיצי, החתולה שלנו. מצאנו אותה במצב רפואי חמור מאוד ונסענו איתה במהירות אל הווטרינר. כשהגענו למקום, התברר לנו שהיא שידרה לנו את כל הסימנים שהיו צריכים להדליק לנו נורות אזהרה (כדי שנגיע לטיפול רפואי בשלב מוקדם יותר).

התסכול והאשמה שחווינו באותם רגעים, גרמו לנו להבין כי עלינו להוציא מדריך מעמיק בנושא שיציג את הסימנים הנפוצים ביותר שיגרמו לכם לדעת שהחתול צריך לראות ווטרינר. הישארו אתנו ותצאו עם ביטחון.

 

הסימן ה – 1 שישדר לכם שהחתול צריך לראות ווטרינר: אם הוא מקיא מעל ל – 2 פעמים

הסימן הראשון שאנו נוטים לעיתים להתעלם ממנו נוגע להקאות. אנחנו מצאנו את עצמנו רואים את מיצי מקיאה מספר פעמים, אבל חשבנו שמדובר בהקאה שנובעת מתוך צורך להוציא כדור פרווה שנתקע לה בבטן. אנחנו כאן כדי להעלות את המודעות ולומר לכם שאם החתול שלכם מקיא מעל לפעמיים, עליכם ליצור קשר בהקדם עם ווטרינר שיבדוק אם יש סימנים נוספים שמעידים על מצוקה.

חתול צריך

הסימן ה – 2 שישדר לכם שהחתול צריך לראות ווטרינר: אם הוא לא אוכל ושותה כהרגלו

הסימן השני נוגע לצריכת אוכל ושתיית מים. אתם מכירים את החתול שלכם מקרוב, כך שחשוב מאוד שתשימו לב אם ביום בהיר אחד הוא לא ניגש אל קערת האוכל ולא שתה מהמים שלו. אם אתם רואים שהקערות נותרות מיותמות, עליכם לפנות בהקדם אל ווטרינר שיבדוק מה התרחיש הרפואי שעומד מאחורי העניין. אנו ממליצים לקרוא מאמרים שהועלו אל האתר החתול במגפיים שעוסקים בנושא, כדי שתדעו להכיר בהשלכות של אי טיפול מהיר במצב שכזה.

 

הסימן ה – 3 שישדר לכם שהחתול צריך לראות ווטרינר: אם הוא אפאטי ואדיש

אנחנו יודעים שיש חתולים שהם קצת אדישים באופי שלהם, וזה בסדר. בשלב זה אנחנו לא מתכוונים לאדישות רגילה, אלא לאדישות חמורה. כלומר, לאי תקשורת אתכם. המצב יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות בהייה אחד או יותר מהמצבים הבאים:

  1. בהייה בקיר
  2. שכיבה על הגב מבלי לזוז לזמן ממושך
  3. שינה עמוקה ללא תזוזה

חשיבות ההגעה אל ווטרינר בזמן

קוראים יקרים, חשוב מאוד שתדעו שעליכם לפנות אל ווטרינר בזמן ולא להתמהמה אם ראיתם את אחד או יותר מהתרחישים שלעיל אצל החתול שלכם. אנו יכולים להעיד על עצמנו שכמעט ומצאנו את עצמנו נפרדים ממיצי שלנו בגלל שהיינו אדישים למצב. אז תלמדו מהטעות שלנו ותפנו אל גורם רפואי בהקדם האפשרי.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מה הם 3 הסימנים שיגרמו לכם לפנות אל ווטרינר בדחיפות יחד עם החתול שלכם. נאחל לכם בהזדמנות זו שהחתול שלכם יהיה בריא ושלם ושתדעו לזהות מצבי חולי אצלו בשלבים מוקדמים במידה ויהיו כאלה.

 

חתול צריך

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי