נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

הגעת לגיל המעבר? 3 תסמינים שאת עשויה לחוות וכיצד מטפלים

נשים עצבנות פתאומית

נשים שחוו את גיל המעבר, יכולות להעיד שיש תסמינים מסוימים שמעידים על התחלתה של תקופה זו. המדריך הנוכחי עולה לאתר, כדי להציג בפניכן את 3 התסמינים הנפוצים ביותר, כדי שתוכלו להכין את עצמכן נפשית לקראת הגעתם ולטפל בהם על הצד הטוב ביותר.

 

תסמין ראשון –  יקיצה לילית

התסמין הנפוץ ביותר שיגרום לכן להבין שהגעתן לגיל המעבר הוא יקיצה תדירה מהשינה. אם מצאתן את עצמכן מתעוררות מספר פעמים במהלך הלילה, ללא סיבה ברורה – אתן כנראה חוות את הגיל שבו השינויים מתרחשים. יש מי שמדווחות על התעוררות לצד גלי חום שגורמים להזעה מרובה, בעוד אחרות מציינות שהן מתעוררות לגלי קור. שכן, כל אחת חווה אחרת את התסמינים השונים.

 

תסמין שני – שינויים בעור הפנים

סביר להניח שאת בוחנת את עצמך לא מעט במראה. שכן, גיל המעבר מביא עמו כל מיני שינויים בולטים שבאים לידי ביטוי בעור. כאשר הפנים הם האזור הבולט ביותר בגוף שבו ניתן לראות בהם את התסמינים הללו. נציין שמדובר בקמטוטים קטנים שמופיעים בצדדי העיניים, כתמי שמש (פיגמנטציה) על הלחיים ועיגולים שחורים.

חשוב לציין שאתן לא צריכות לקחת את השינויים הללו כמובנים מאליהם. שכן, יש כל מיני דרכים להביא לשינוי. הדרך המומלצת ביותר היא טיפוח של העור באמצעות קוסמטיקה טבעית. כלומר, קרמים, מסכות וסבונים שעשויים מחומרים טבעיים בלבד. אלה מתאימים לעור הרגיש של נשים בגיל המעבר.

נשים בגיל המעבר מלזמה על הפנים

טיפ לבחירה נכונה במוצרים טבעיים

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה ניכרת במספר מוצרי הקוסמטיקה הטבעית שמוצגים על גבי מדפי חנויות הפארם. חשוב לציין שיש רק מוצרים מסוימים שמקנים טיפול טבעי בגיל המעבר שמוביל לתוצאות. בחרנו להציג את עובדה זו, כדי לדרבן אתכן לקרוא חוות דעת שנכתבו בנושא מצד נשים שהשתמשו במוצרים שתכננתן לרכוש. כך תוכלו לבצע רכישה חכמה שתביא לתוצאה הרצויה.

 

תסמין שלישי – עצבנות ומצב רוח ירוד

תכירו את המשפט הנפוץ ביותר שנאמר על ידי נשים שנמצאות בגיל המעבר: "אני כל הזמן צועקת על הילדים מסיבה שלא ברורה לי". אתן כנראה נמצאות בעיצומו של גיל המעבר, אם מצאתן את עצמכן אומרות את המשפט הזה או שסבלתן לאחרונה מעצבנות יתר. חשוב לציין שתוכלו להתמודד עם קושי זה תוך תרגול יומי של יוגה מסוגים שונים (ין, האטה או אשטנגה). שכן, תרגול מסוג זה מפחית את הלחץ ומאפשר להגיב באופן שקול לסיטואציות שונות.

 

מילים אחרונות לסיום

גיל המעבר מביא עמו תסמינים רבים שקשה להתעלם מהם. מדריך זה ריכז בפניכן את 3 התסמינים הנפוצים ביותר, כדי שתדעו להכיר בהם ולהתמודד עמם בעת הצורך. זו העת לציין שתוכלו לעבור את התקופה המורכבת במינימום תופעות לוואי מעיקות. שכן, יש בידיכן את הטיפים הסודיים שיקלו על כל אחת.

התעוררות לילית של קשישים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
אישה נהנית מעיסוי שיאצו
איך למנוע כאבי גב ואגן?

כאבי גב ואגן הם תופעה נפוצה בקרב אנשים רבים, במיוחד בקרב אלו העובדים במקצוע פיזי או יושבים שעות ארוכות