נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 דברים שלא ידעתם על ניתוח הרמת עפעפיים

ניתוח הרמת עפעפיים

אנחנו מתבגרים ויחד עם הגיל, גם הגוף שלנו חווה שינויים. עפעפיים שמוטות הן עניין המטריד אנשים רבים. גם גברים ובעיקר נשים האוהבות אסתטיקה. ניתוח עפעפיים הוא ניתוח המאפשר הרמה של קפלי העפעפיים השמוטות. באמצעות הניתוח הקפלים מוסרים או מוקטנים וכך העפעף מורם. אם אתם עומדים לקראת ניתוח כזה, כדאי שתקראו את הכתבה שהכנו במיוחד בשבילכם. אז בואו נתחיל.

 

מהו ניתוח להרמת עפעפיים?

ניתוח להרמת עפעפיים הוא ניתוח לא בהכרח פולשני. במסגרת הניתוח מוסרים עודפים של קפלי עור  שהתרחשו בעקבות מתיחות עור, דלדול העור וכדומה, בניתוח מסירים את כל החומר העודף סביב העפעף. זה יכול להיות עור ואפילו שומן. מראה עפעפיים שמוטות עלול לדמות למתמודד עימן נראות עייפה ומבוגרת מגילה. במכון העפעפיים שלי מרימים עפעפיים במגוון שיטות יעילות משיטות ללא ניתוח ועד ניתוח הרמה.

 

טיפול לייזר להרמת עפעפיים יכול לתת מענה מושלם

ישנו טיפול להרמת עפעפיים באמצעות לייזר. לא תמיד כדאי לרוץ לניתוח. במקרים רבים טיפול לייזר יספיק. במסגרת שיטת טיפול זו מוחדרות קרני לייזר אל מתחת לעור, הן צורבות את עודפי השומן והעור וכך באופן מבוקר ויעיל העור מצטמצם והעפעפיים מורמים. לא לכל עפעפיים שיטת הלייזר תתאים כמובן.

 

ניתן להרים גם עפעפיים תחתונים במסגרת הניתוח

מרבית הניתוחים להרמת עפעפיים הן דווקא להרמת העפעפיים העליונים שרגישותן גבוהה יחסית. כאשר הם צונחים המראה האסתטי נפגע מיידית ולכן פונים מייד להרים אותן. אך במסגרת ניתוח להרמת העפעפיים, ניתן לבצע גם הרמה של העפעפיים התחתונים במקרה והם גם צנחו. במקרה כזה משך ההחלמה עלול להתארך יחד עם זמן הטיפול המשוער.

 

אחוזי ההצלחה של הניתוחים להרמת עפעפיים

אחוזי ההצלחה של ניתוחי הרמות עפעפיים בישראל הוא גבוה והוא מגיע ל-95%. יחד עם זאת יתכנו מקרים בהם תישאר צלקת קטנה, יובש זמני בעיניים, התכהות העור שמסביב לעין ועוד. מדובר בתופעות לוואי די נדירות שגם במידה והן מתרחשות, ניתן לעבור ניתוח או טיפול משלים נוסף להסדרתן.

 

ניתוח להרמת עפעפיים אורך כשעה בסך הכל

ההכנות לניתוח אורכות זמן רב לצורך הדיוק הנדרש בטיפול. אך הניתוח עצמו מסתיים תוך שלוש שעות. פעמים רבות תוך שעה הניתוח מסתיים. חשוב לציין כי ניתוח כזה מבוצע בשתי העיניים למניעת מראה אי סימטרי בין העיניים בגלל שרק אחת עברה הרמת עפעף…

 

לסיכום

ניתוח להסרת עפעפיים הוא ניתוח הניתן לביצוע באופן פרטי במכונים פרטיים. ניתוח כזה משפר את איכות החיים של המטופל, את הנראות שלו ואת שדה הראייה שלו. כפי שסיכמנו כאן ניתן לראות כי יש מקרים בהם ניתוח יהיה מיותר ותהיה אפשרות לטיפול בשיטה אחרת, פולשנית פחות (לייזר או פלזמה) במכון העפעפיים שלי תוכלו לקבל כל ידע נוסף שאתם מעוניינים לקבל בנושא.

ניתוח הרמת עפעפיים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אסתטיקה ויופי
אסתטיקה רפואית
מה היא אסתטיקה רפואית?

אסתטיקה רפואית היא תחום צומח במהירות, המקיף מגוון רחב של הליכים לא פולשניים וזעיר פולשניים שנועדו לשפר את המראה