נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

4 יתרונות לקשר דיסקרטי

יתרונות לקשר דיסקרטי

בין אם בגלל שאנשים מחפשים קשר מחוץ לנישואין, על מנת לממש פנטזיות בעודם רווקים, או בכלל בגלל שהם "בארון", יש סיבות שונות לחיפוש אחרי קשרים דיסקרטיים. בשורות הבאות, נעבור לא רק על הסיבות האלו, אלא גם על היתרונות שבסוגי הקשים הנ"ל – המשיכו לקרוא.

 

יתרון 1. בראש ובראשונה – פרטיות הקשר הדיסקרטי

אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים מחפשים קשרים דיסקרטיים היא, בראש ובראשונה, כדי לשמור על הפרטיות שלהם. לא פעם, אנשים בעלי מוניטין מסוים, נניח עובדים בתעשיות רגישות, או אנשים עם "פרופיל ציבורי" – עשויים לרצות להרחיק את חייהם האישיים מעיני הציבור.

בהקשר הזה של הדברים, הכרויות דיסקרטיות לנשואים וכן חיבורים דיסקרטיים נותנים עבורם פתרון מושלם. מצד אחד, הם יכולים להיות במערכות יחסים כאלו, ומצד שני, יכולים גם לשמור על אורח חיים צנוע. כמו כן, יש לזכור כי חלק מהאנשים אינם גלויים בצורה פומבית לגבי הנטיות המיניות שלהם, לכן קשרים אלו מועילים עמם בצורה משמעותית.

מערכת יחסים דיסקרטית

יתרון 2. הנאה מקשר דיסקרטי ללא מחויבות

בין אם אתם רווקים או נשואים, אתם עשויים לתהות איך זה מרגיש כאשר נהנים מקשר ללא כל מחויבות. למעשה, זו אחת הסיבות הכי נפוצות לחיפוש קשרים דיסקרטיים. הרצון ליהנות ללא מחויבויות או מטען רגשי, זו תחושה שעשויה ללוות המון אנשים.

אגב, רצון זה לא מתעורר בהכרח רק בחיי הנישואין. למשל, אולי אדם עובר מחלה קשה בחייו הרומנטיים, או שזה עתה יצא ממערכת יחסים נורא ארוכה, אנשים אלו עשויים לרצות למצוא פרטנר לא מאוד מחייב. במילים אחרות, יתרון זה מאפשר לאנשים ליהנות מחברתו של אדם אחר ללא לחצים. עבור מי שזה מתאים לו\ה, זה מצב של win-win עבור שני הצדדים.

 

יתרון 3. אפשרות לחקור את המיניות והרגשות

מלבד פרטיות וכיף חסר דאגות, קשרים דיסקרטיים יכולים גם לספק את הפתרון המושלם לאלו שמעוניינים לחקור את רגשותיהם השונים ואת המיניות שלהם. מישהו שהוא סקרן לגבי ניסויים מיניים, אבל מעדיף שזה לא יפורסם בציבור, בהחלט עשוי לחפש קשרים דיסקרטיים במקומות שונים.

במקרים כאלה, חיבור דיסקרטי מספק מרחב נטול שיפוטיות, מה שמאפשר לאנשים לחקור את המיניות שלהם ללא שיפוט או חלילה נידוי. נזכיר שבישראל ישנן לא מעט קהילות סגורות ומסוגרות, בהן אנשים מתמודדים עם שיפוטיות לא מעטה. לכן, לא מעט אנשים בקהילות קטנות מוצאים תועלת אדירה באתרים כמו שוגר דאדי ואתרי היכרויות אחרים.

 

יתרון 4. לסיכום, "הזנה" של יצר ההרפתקנות

אם מישהו\י מחפשים לעסוק בקשרים דיסקרטיים, ייתכן שהם חשים באיזשהו יצר הרפתקנות שאינו מסופק. קשרים מזדמנים הם בדרך כלל בדיוק זה – חיבורים הרפתקניים שעשויים להיות מזדמנים או מתמשכים, כוללים מימוש פנטזיות שונות ועוד.

אם יצר ההרפתקנות קורא לכם לצאת החוצה ולשוטט כדי למצוא פרטנר\ית, הטיפ האחרון שלנו אליכם הוא – לעשות תיאום ציפיות. עשו תיאם ציפיות מול עצמכם ומול הפרטנרים שלכם כדי שלא אתם ולא אף אחד אחר ייפגעו בתהליך של מימוש ההרפתקאות השונות. זו הדרך הנכונה ביותר לצאת החוצה כדי להשתעשע בהרפתקאות שונות, אבל במקביל לא לאכזב או להתאכזב משום דבר.

הכרויות דיסקרטיות לנשואים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למבוגרים
יתרונות להיכרות בשידוך
3 יתרונות להיכרות בשידוך

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה ניכרת במספר הזוגות שהתחתנו לאחר שהכירו בשידוך. ההליך שהיה מקובל עד לא מזמן בקרב

קנאביס רפואי
עובדות על קנאביס רפואי

בשנים האחרונות ישנה עלייה במספר המשתמשים בקנאביס הרפואי. השימוש התדיר בקרב האוכלוסייה לא הביא למודעות מעמיקה בנושא באופן מפתיע.