נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 כללים חשובים בבחירת ציוד דנטלי

שיניים מושתלות

בחירת ציוד דנטלי המשמש רופאי שיניים ושינניות במתן טיפול איכותי ומקצועי למטופלים שלהם יכולה להיות מאוד לא פשוטה, במיוחד כשהמבחר כה גדול.

כאשר ניגשים לבחור ציוד דנטלי, גם אם מדובר בכלים ידניים פשוטים וגם אם מדובר במכשירים מאסיביים כדוגמת כיסא המטופל או מכשירי רנטגן, כדאי לוודא מענה על כמה כללים בסיסיים שיקלו עליכם את הבחירה ויבטיחו שתהיה

הטובה ביותר.

 

ערכו רשימה של כול מה שאתם צריכים

ראשית, בדומה לקניות בסופר או לשופינג בקניון, כדאי להגיע לקנייה ממוקדים. ערכו רשימה של כול הציוד הדנטלי שאתם צריכים על מנת שהבחירה שלכם תהיה ממוקדת ולא תתפזרו לבחירת ציוד שאתם לא באמת צריכים רק כי ההצעה נראית משתלמת (למרות שלרוב לא בהכרח כך הדבר). ברשימה תוכלו להתחיל מהדברים הכי דחופים או שהכי חשוב לכם לרכוש כעת, ועד למותרות או לדברים שיכולים לחכות לקנייה הגדולה הבאה שלכם.

 

קבלו הצעות מחיר ואיכות מכמה חברות

רכישת ציוד דנטלי כדוגמת מכשירי רטנגן או מדחס דנטלי יכולה להיות מכמה חברות שונות. צאו עם הרשימה שלכם לסקר שוק וקבלו הצעות מכול מיני חברות אשר משווקות ומוכרות ציוד דנטלי. בסקר שלכם בדקו הצעות מחיר אך לא פחות חוב מכך, בדקו את האיכות ואת הייצור עצמו של המכשור שאתם קונים על מנת להבטיח שיהיה איכותי מאוד.

 

בקשו לראות דוגמא או לנסות

לאחר שמיקדתם את הבחירה שלכם הן מרשימה של הדברים שאתם צריכים באמת והן מהחברות אשר מציעות הצעות רלוונטיות ומשתלמות בקשו לראות את הדגמים או את האפשרויות של מה שביקשתם. ישנן חברות אשר יעניקו לכם תקופת ניסיון או יזמינו אתכם לראות מתצוגה, אל תוותרו על הצעות כאלו על מנת שתדעו שבאמת סקרתם את כול האפשריות עוד טרם ביצעתם את הרכישה.

 

זכותכם להתלונן או להחליף

לאחר שכבר ביצעתם את הבחירה ורכשתם את המוצרים, אין זה אומר שההסכם שלכם עם החברה שממנה רכשתם נגמר, במיוחד כאשר מדובר ברכישות של אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים. באם אתם לא מרוצים לגמרי מהציוד אשר רכשתם או שלא קיבלתם באמת את מה שהוצג או הובטח לכם, עמדו על שלכם וחתרו להשיג את מה שמגיע לכם. אתם מתעסקים בחיי אדם ובבריאות פה של מטופלים ועל כן, נדרש להיות מאוד ממוקדים ומקצועיים גם במכשור.

בחירת ציוד דנטלי צריכה להתחיל קודם כול מהבנה אילו ציוד נדרש למרפאה על מנת להשלים את כול הטיפולים והאפשרויות שהמרפאה יודעת ורוצה להעניק. מומלץ לערוך סקר שוק, לקבל הצעות מכמה חברות ולהעמיק בבחינה של הציוד על מנת לבחור ולקבל באמת את הציוד הכי איכותי ומקצועי. רופא שיניים עם ציוד לא איכותי יכול לגרום נזק של ממש למטופל וזאת דבר שבהחלט רוצים להימנע ממנו.

שן

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא רפואת שיניים
שן
איך עובד תהליך יישור שיניים?

יישור שיניים הוא מומחיות דנטלית המתמקדת בתיקון אי-סדירות של השיניים והלסתות, לרבות שיניים או לסתות לא תקינות, ומבנה נשיכה