נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 דרכים להכיר אנשים לכל מטרה

קשר עם חבר

הכרת אנשים חדשים היא חלק חשוב מחיינו. היא יכולה לעזור לנו להרחיב את מעגל החברים שלנו, למצוא שותפים לעבודה או לפעילויות, למצוא זוגיות, למצוא סטוצים או יחסים לא מחייבים, להכיר אנשים מאותה קהילה כמו להט"בים וכיוצא בזה. קבלו 5 דרכים מומלצות להכיר אנשים לכל מטרה.

 

1 – להצטרף לאתר הכרויות

אתרים או אפליקציות המיועדות להיכרויות הן דרך נוחה וקלה להכיר אנשים חדשים. ישנן אפליקציות היכרויות רבות לבחירה, החל מאפליקציות היכרויות כלליות, דרך אפליקציות היכרויות למטרות ספציפיות, כגון אפליקציות היכרויות לדתיים או אפליקציות היכרויות לספורטאים  ועוד.

למשל, כשמדובר על קוקסינליות להכיר אותן הרבה יותר קל דרך אתרי היכרויות של טרנסג'נדרים מאשר דרך אתרי היכרויות כלליים. זאת מכיוון שלא כל האנשים מסוגלים להכיל  סוג היכרויות כזה או להכיר את הקהילה המדוברת לעומק. לפיכך, באתר ייעודי, אוכלוסייה זו תמצא בטחון וסיכוי גבוה יותר להכיר את המתאים להם ביותר.

 

2 – להצטרף למועדון או קבוצה

הצטרפות לקבוצה או מועדון היא דרך מצוינת להכיר אנשים חדשים בעלי תחומי עניין משותפים. ישנן קבוצות ומועדונים רבים לבחירה, החל מקבוצות ספורט, דרך קבוצות דתיות, ועד קבוצות עניין ספציפיות, כגון קבוצות בישול, קריאה, או טיולים. עניין משותף יכול להוביל ליחסים רומנטיים לכל מטרה.

3 – להשתתף באירועים חברתיים

אירועים חברתיים הם דרך מצוינת להכיר אנשים חדשים במהירות. ישנם אירועים חברתיים רבים לבחירה, החל מאירועי רשמיים, דרך אירועים חברתיים קטנים, ועד אירועים מקוונים. גם כאן נכנס האלמנט של מכנה משותף שיכול להוביל ליחסים ארוכי טווח או ליחסים חד פעמיים כמו סטוצים וכד'.

 

4 – להתנדב ולהשתתף בפעילויות חברתיות

התנדבות היא דרך מצוינת להכיר אנשים חדשים ולהחזיר לקהילה. ישנן הזדמנויות התנדבות רבות לבחירה, החל מהתנדבות במרכזים קהילתיים, דרך התנדבות בבתי חולים, ועד התנדבות בפרויקטים סביבתיים. גם פעילויות חברתיות הן דרך מצוינת להכיר אנשים חדשים וליהנות מהזמן שלכם. ישנן פעילויות חברתיות רבות לבחירה, החל מפעילויות ספורטיביות, דרך פעילויות תרבותיות, ועד פעילויות בידור.

 

5 – להשתמש ברשתות חברתיות

רשתות חברתיות הן דרך מצוינת לשמור על קשר עם חברים ובני משפחה, אך הן יכולות גם להיות דרך מצוינת להכיר אנשים חדשים. ישנן דרכים רבות להשתמש ברשתות חברתיות כדי להכיר אנשים חדשים, החל מהצטרפות לקבוצות נושאיות, דרך שיתוף תוכן אישי, ועד יצירת קשר עם אנשים אחרים באופן ישיר.

היתרון הוא שישנן קבוצות ייעודיות בדומה לאתרי היכרויות של להט"בים, קוקסינלים וכד' שאפשר להכיר. אך להבדיל, ברשתות החברתיות אין את האינטימיות והדיסקרטיות שיש באתרי היכרויות ספציפיים כאשר מעוניינים בהיכרויות לכל מטרה.

 

לסיכום

לא משנה מהי הדרך בה מכירים אנשים חדשים, חשוב להיזהר מנוכלים או אנשים שמחפשים דברים שונים ממה שאתם מחפשים ברשת. בנוסף, מומלץ להתחבר לאתר היכרויות אמין ומומלץ. נכתב בשיתוף שובבים – https://www.shovavim.co.il.

למצוא חברים

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא זוגיות בריאה